Lp.ZespółMeczePktSety +Sety -pkt +pkt -
1MKS V LO Developres Rzeszów612182492366
2UKS SMS Szóstka Mielec611153442324
3MKS Łańcut610136431351
4UKS Dębowiec68714393469
5Karpaty MOSiR Krosno67316361464
6Vega MOSiR Stalowa Wola66318362507

 

17.11.2018
MKS V LO Developres Rzeszów - Vega MOSiR Stalowa Wola
3:0 (25:14, 25:22, 25:11)

24.11.2018
Vega MOSiR Stalowa Wola - UKS SMS Szóstka Mielec
0:3 (12:25, 17:25, 11:25)

1.12.2018
UKS Dębowiec - Vega MOSiR Stalowa Wola
3:2 (25:23, 25:10, 22:25, 23:25, 15:10)

8.12.2018
Karpaty MOSiR Krosno - Vega MOSiR Stalowa Wola
3:1 (22:25, 25:22, 25:20, 25:13)

15.12.2018
Vega MOSiR Stalowa Wola - MKS Łańcut
0:3 (15:25, 19:25, 12:25)

12.01.2019
Vega MOSiR Stalowa Wola - MKS V LO Developres Rzeszów
0:3 (20:25, 20:25, 16:25)

19.01.2019
UKS SMS Szóstka Mielec - Vega MOSiR Stalowa Wola

26.01.2019
Vega MOSiR Stalowa Wola - UKS Dębowiec

2.02.2019
Vega MOSiR Stalowa Wola - Karpaty MOSiR Krosno

9.02.2019
MKS Łańcut - Vega MOSiR Stalowa Wola

 

 

Back to top