Zakończył się cykl rozgrywek siatkarskich organizowanych przez Szkolny Związek Sportowy. Droga do finału była długa i trudna (rozgrywki miejskie, powiatowe, regionalne, półfinały, baraż o wejście do finału i finał wojewódzki). W turnieju finałowym nasze siatkarki pokonały Gimnazjum nr 4 Jarosław 2-0 i przegrały wielki finał z Niepublicznym Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego z Mielca 2-1 (16-14 w tie-breaku).

Trochę smutne dziewczęta z Gimnazjum nr 4 w Stalowej Woli uplasowały się na drugim miejscu, odebrały puchar i srebrne medale. Skład sreberek: Dominika Stępień (kapitan), Oliwia Tarnawska, Katarzyna Dąbrowicz, Katarzyna Olko, Aleksandra Bazan, Karolina Mierzwa, Klaudia Laskowiecka, Aleksandra Sagatowska, Julia Giecko, Aleksandra Figat, Emilia Piotrowska i Kamila Brodziak. We wcześniejszych etapach udział brały rownież: Gabriela Nowak, Wiktoria Hodorek, Anna Małkowicz, Aleksandra Szczepuch, Dominika Krajewska, Magdalena Walicka, Maryla Gałkowska, Natalia Pac, Gabriela Warchoł. Trener - Mirosław Sroka.

Dalsze miejsce (z eliminacji rejonowych):

13-18. Gim. Nr 1 Nowa Dęba, Gim. Niwiska, Gim. Nr 3 Krosno, Gim. Nr 1 Przysietnica, Gim. Leżajsk, Gim. Cewków

19-24. Gim. Rudnik,  Gim. Nr 1 Dębica, Gim. Krościenko Wyżne, Gim. Kamień, Gim. Nr 1 Przeworsk, Gim. Dubiecko