Nasze siatkarki pracowicie spędziły ferie na codziennych treningach oraz ciekawych wydarzeniach sportowych.

W dniach 2-6 lutego w Rudniku n/Sanem odbyło się zgrupowanie Kadry Wojewódzkiej Podkarpacia w piłce siatkowej dziewcząt rocznika 2001. W reprezentacji znalazły się Kamila Brodziak i Weronika Juda  - obie siatkarki to zawodniczki klubu Vega MOSiR Stalowa Wola oraz uczennice Gimnazjum nr 4 w Stalowej Woli. Kadra Podkarpacia przygotowuje się do Turnieju Nadziei Olimpijskich w Spale gdzie zmierzy się z innymi reprezentacjami województw z całego kraju. Gratulujemy powołań i trzymamy kciuki.

11 lutego (środa) odbył się Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta gminy Zaleszany. Vega MOSiR pojechała dwoma zespołami (roczniki 1999 i 2000) i zajęła kolejno 1 i 2 miejsce. Trzecie miejsce przypadło gospodyniom, a czwarte MUKS 5 Sandomierz. Trener Marian Godawski i wójt pan Paweł Gardy chcą aby zawody odbywały się cyklicznie i z coraz większą liczbą uczestniczących drużyn. Organizatorzy postarali się o atrakcyjne puchary i indywidualne wyróżnienia. W naszych zespołach wyróżniono Gabrielę Nowak i Emilię Piotrowską. Skład Vega 1: Weronika Pokój (kapitan), Oliwia Tarnawska, Katarzyna Olko, Klaudia Laskowiecka, Gabriela Nowak i Alicja Szot. Vega 2: Julia Giecko (kapitan), Anna Małkowicz, Magdalena Walicka, Aleksandra Szczepuch, Emilia Piotrowska i Maryla Gałkowska. Trener – Mirosław Sroka. Dziękujemy zaprzyjaźnionym Zaleszanom za zaproszenie i deklarujemy obecność na kolejnych turniejach.

12 lutego (czwartek) w ZSO nr 2 odbył się wewnątrzklubowy turniej integracyjny, w którym rywalizowały gimnazjalistki Vegi MOSiR połączone w pary z dużo młodszymi (4 i 5 klasy szkoły podstawowej) koleżankami z grup naborowych. Dla każdej zawodniczki było to bardzo ciekawe doświadczenie. Aleksandry: Szczepuch i Rożek w finale pokonały parę Julia Giecko/Patrycja Woźniak. Trzecie miejsce przypadło Emilii Piotrowskiej i Weronice Kosak. W turnieju wzięło udział 12 par.

turniej integracyjnyvega 1vega 2

 

Back to top