Przygotowująca się do sezonu drużyna Vega MOSiR Stalowa Wola uczestniczyła w Międzynarodowym Turnieju Piłki Siatkowej w Ostrołęce. W dwudniowym turnieju rozgrywanym na hali widowisko-sportowej im. Arkadiusza Gołasia wzięło udział 9 zespołów: z Ostrołęki, Płocka, Słupska, Legionowa, Tomaszowa Mazowieckiego oraz Szkoła Mistrzostwa Olimpijskiego z Białorusi.

Siatkarki ze Stalowej Woli po zaciętym spotkaniu uległy tylko mocnej drużynie Legionowii 2-0, natomiast resztę spotkań rozstrzygnęły na swoja korzyść w stosunku 2-0. W pierwszym secie stalowowolskie siatkarki prowadziły trzema, czterema punktami i mogło się już wydawać że urwą seta Legionowii. Jednak siatkarki z Mazowsza wrzuciły drugi bieg i w końcówce seta przechyliły szalę zwycięstwa na swoja korzyść. Wysoko poprzeczkę ustawiły Vedze siatkarki z Białorusi, które na mecz wyszły bardzo skoncentrowane. Mocne ataki ze strony Białorusi jednak nie zrobiły wrażenia na kadetkach Vegi, które założyły kilka siatkarskich "czap" i po emocjonującym spotkaniu odniosły zwycięstwo 2-0.

W ostatecznej klasyfikacji turnieju pierwsze miejsce zajęła Legionowia, drugie stalowowolska Vega, trzecie Ostrołęka, czwarte Płock.

W drużynie Vegi wyróżniona została atakująca Dominika Piskorowska. Na duże brawa zasłużyła cała drużyna, która wystąpiła w składzie: Aleksandra Bazan, Natalia Szajowska - kapitan zespołu, Karolina Olejarz, Jolanta Gębala, Anita Plizga, Ania Czerwonka, Dominika Piskorowska, Katarzyna Hanejko, Aneta Mierzwa, Dominika Stępień, Katarzyna Dąbrowicz, Aleksandra Urbaniak. Trener Jakub Patkiewicz.