W połowie maja w Rzeszowie odbył się finał Akademickich Mistrzostw Polski w siatkówce halowej. Spory sukces odniosły wychowanki Vegi MOSiR Stalowa Wola (obecnie zawodniczki MKS SAN - PAJDA Jarosław) .

Aleksandra Bazan i Dominika Stępień reprezentujące PWSTE Jarosław zdobyły wicemistrzostwo AMP w klasyfikacji ogólnej i złote medale w klasyfikacji wyższych szkół zawodowych. We wcześniejszej fazie rozgrywek (turnieje regionalne i półfinałowe) w drużynie PWSTE Jarosław występowała także inna wychowanka Vegi: Katarzyna Dąbrowicz (obecnie również MKS San - Pajda).

Inna wychowanka Vegi Katarzyna Hanejko zdobyła złoty medal AMP z drużyną Politechniki Rzeszowskiej w kategorii szkół technicznych.

Akademickie Mistrzostwa Polski to bardzo prestiżowe i stojące na wysokim poziomie rozgrywki w których uczestniczy wiele zawodniczek z LSK (ekstraklasa) a także I i II ligi reprezentujących uniwersytety i uczelnie wyższe w Polsce.

PWSTE Jarosław pokonało w półfinale I ligową drużynę z Krosna a w meczu finałowym grając z UNI Opole (5 drużyna I ligi w obecnym sezonie) prowadziło w setach 2:0 i 20:16 w trzecim. Niestety po morderczej walce 3:2 wygrał Uniwersytet Opolski i wychowanki Vegi musiały zadowolić się „tylko” srebrem w najbardziej prestiżowej kategorii ogólnej.