W dniach 7-8 listopada w Ostrowcu Świętokrzyskim rozegrany został I Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej Kobiet z Okazji Święta Niepodległości o Puchar Starosty Ostrowieckiego Zbigniewa Dudy. 

We właściwym turnieju wystąpiły 4 zespoły juniorskie.

Siatkarki ze Stalowej Woli miały okazję sprawdzić się z dobrymi zespołami i nabrać nowych doświadczeń. Turniej był idealnym sprawdzianem przed rozpoczynającą się rundą finałową w walce o mistrzostwo Podkarpacia.

Wyniki:

VEGA MOSIR STALOWA WOLA - SMS OSTROWIEC ŚW. 2-3

VEGA MOSIR STALOWA WOLA - SKM L HRADOK SŁOWACJA 3-1

VEGA MOSIR STALOWA WOLA - MUKS 13 RADOM 3-2

VEGA MOSIR STALOWA WOLA - KSZO OSTROWIEC S.A. (LSK) - pokazowy set poza konkursem 0-1

Kolejność końcowa:

  1. SMS OSTROWIEC ŚW.
  2. VEGA MOSIR STALOWA WOLA
  3. MUKS 13 RADOM 
  4. SKM L HRADOK SŁOWACJA

Na zakończenie turnieju dwa pokazowe sety z dwoma najlepszymi zespołami zawodów rozegrały, występujące na co dzień w Lidze Siatkówki Kobiet, zawodniczki KSZO Ostrowiec.

Dla młodych zawodniczek Vegi MOSiR było to ogromne wyróżnienie. Zaś siatkarki KSZO, miały okazje wcielić się w rolę nauczyciela, dając młodzieży dobrą lekcję siatkarskiego rzemiosła, doskonale się przy tym bawiąc. 

Skład: Dominika Stępień, Kasia Dąbrowicz, Weronika Pokój, Oliwka Tarnawska, Ola Bazan, Justyna Mortka, Kasia Olko, Ania Małkowicz, Weronika Juda i Zosia Dziura.

Trener - Mirosław Sroka.

Blok Bazan i Dabrowicz asekuruje JudaKiwniecie rozgrywajacej Zosi DziuryTrenerzy Grabowski i SrokaZdjecie grupoweZdjecie ze Słowaczkami

Back to top