We wtorek kolejny mecz ligowy rozegrały kadetki VEGI MOSiR Stalowa Wola. Tym razem odbyły wyjazd do Sanoka na spotkanie z PBS Bank Sanoczanką Sanok. Siatkarki trenera Patkiewicza zagrały jak na lidera rozgrywek przystało i nie dały żadnych szans przeciwniczkom. Dziewczyny wyciągnęły wnioski z Łańcuta, w którym o mało nie przegrały pierwszego seta i tym razem nie zlekceważyły przeciwniczek.

Pierwszy i drugi set wyglądały podobnie, Vega uzyskiwała przewagę na początku, którą cały czas powiększała wygrywając sety bez problemów do 14 i 13. W trzecim secie Veganki pozwoliły sobie na chwilę rozluźnienia ale cały czas kontrolowały wynik i wygrały do 22.

Teraz przed Vegą mecz z najtrudniejszym przeciwnikiem w lidze zajmującym drugie miejsce w tabeli Developresem SkyRes V LO Rzeszów. Mecz, którego wygranie może znacznie przybliżyć nasze siatkarki do tytułu Mistrzyń Podkarpacia odbędzie się w sobotę 24.01.2015r. o godz.16.00 na hali MOSiR Stalowa Wola. Zapraszamy wszystkich kibiców siatkówki do gorącego dopingu.

PBS Bank Sanoczanka Sanok- VEGA MOSiR Stalowa Wola 0:3 (14:25, 13:25, 22:25)

VEGA MOSiR Stalowa Wola : Stępień, Bazan, Urbaniak, Hanejko, Szajowska, Plizga, Zawierucha (libero) oraz Mierzwa A., Czerwonka, Dąbrowicz, Sibiga. Trener J. Patkiewicz.

KADETKI plakat 24.01.2015-01

Back to top