W dniach 29-30.12.2014r. odbył się na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji III Noworoczny Turniej Piłki Siatkowej Juniorek o Puchar Dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Stalowej Woli. Do turnieju zgłosiło się osiem zespołów, które utworzyły dwie grupy po cztery zespoły. System rozgrywek to gra „każdy z każdym” w grupie, następnie dwie pierwsze drużyny grały półfinały: I miejsce  z grupy A z drugim miejscem z grupy B, dwa następne półfinały o miejsca 5-8 również tym samym systemem.

Grupa o miejsca 1-4

MOSiR Vega Stalowa Wola zespół 1 - UKS SMS Warszawa 2-0 (25-14, 25-8)

UKS Lider Konstantynów Łódzki - MUKS Poprad Stary Sącz 1-2 (16-25, 25-16, 11-25)

W meczu o trzecie miejsce

UKS Lider Konstantynów Łódzki - UKS SMS Warszawa 2-0 ( 25-16, 25-22)

W meczu o pierwsze miejsce

MOSiR Vega Stalowa Wola zespół 1 - MUKS Poprad Stary Sącz 1-2 (21-25, 35-33, 10-15).

W meczu finałowym III Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Siatkowej Juniorek o Puchar Dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji nie zabrakło emocji. Pierwszy set przebiegał pod dyktando starszych i bardziej doświadczonych zawodniczek ze Starego Sącza. Mocne ataki, dobra obrona Popradu sprawiała, ze stalowowolanki nie miały pomysłu na wygranie seta. W drugim secie również od początku zaznaczyła się wyraźna przewaga Popradu, wysokie prowadzenie 15-10 oraz 24-18 sprawiło, ze nikt już nie wierzył, ze Vega jest w stanie przechylić szale zwycięstwa na swoja stronę. Na boisku pojawiły się Anna Czerwonka oraz Aneta Mierzwa, które doskonale "gaszą boiskowe pożary". W tym momencie zagrywała Katarzyna Dąbrowicz, która doskonale odrzuciła mocną zagrywką rywalki, wzorowo spisywał się cały zespół Vegi. Po wielu bardzo ciekawych zagraniach zwycięski set stal się faktem i na tablicy pojawił się wynik 35:33 i remis 1-1. Tie-break również stał na wysokim poziomie, jednak ostanie słowo należało do drużyny Popradu Stary Sącz. Niewątpliwie Poprad Stary Sącz to najstarsza i najbardziej doświadczona drużyna na turnieju, zawodniczki występują w lidze juniorek w Małopolsce gdzie zajmują pierwszą lokatę oraz w Młodej Lidze reprezentując Muszyniankę.

MVP Turnieju – Kinga Pasiut MUKS Poprad Stary Sącz

Skład zespołu Vega Mosir Stalowa Wola zespół 1: Czerwonka, Mierzwa, Dąbrowicz, Hanejko, Szajowska, Plizga, Zawierucha (libero) oraz Bazan, Stępień, Urbaniak, Sibiga. Trener J. Patkiewicz.

Skład zespołu Vega Mosir Stalowa Wola zespół 2: Mierzwa, Tarnawska, Hodorek, Sagatowska, Olko, Laskowiecka, Figat, Brodziak, Małkowicz. Trener M. Sroka

Skład zespołu Vega Mosir Stalowa Wola zespół 3: Gębala, Olejarz, Szczepuch, Nowak, Dziama.

Szczególne podziękowania dla Prezesa  HSW S.A.  Pana Krzysztofa Trofiniaka,  Prezesa firmy Tech-expert Południe Pana Pawła Kality za wsparcie w postaci upominków dla zawodniczek. Puchary, statuetki oraz pamiątkowe medale dla wszystkich uczestników ufundowała firma Tryumf.